گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ گالوانیزه و آشنایی با مزایای آن

گریتینگ گالوانیزه در اصل همان گریتینگ فلزی میباشد که در بخش مربوط به آن به صورت کامل و جامع به بررسی خصوصیات آن پرداخته ایم.

گریتینگ گالوانیزه از این رو به عنوان یک تقسیم بندی جداگانه  در بخش انواع گریتینگ قرار گرفته است که از لحاظ کارایی و کاربرد بسیار پرطرفدار بوده و در بیشتر مواردی که قرار است از گریتینگ فلزی  استفاده شود با پوشش و یا روکش نمودن آن به وسیله گالوانیزه, آن را تبدیل به گریتینگ گالوانیزه مینمایند.

دلیل این امر بالا بردن بسیار بیشتر مقاومت آهن در مقابل رطوبت و آب و مانع از زنگ زدگی تسمه ها شده و این امر باعث افزایش عمر چند برابری گریتینگ شده که با توجه به هزینه گالوانیزه در مقابل تعویض چند وقت یکبار گریتینگ بسیار مقرون به صرفه تر میباشد.

گریتینگ گالوانیزه و مراحل تولید آن

پس از آنکه گریتینگ در بخش مرتبط و در شرکت های معتبر که در بخش مرتبط با شرکت های تولید کننده گریتینگ به صورت مفصل به معرفی آنها پرداخته ایم, ساخته شد و توسط مهندسان کنترل کیفی از تمامی لحاظ و استانداردهای موجود مورد ارزیابی و بازرسی قرار گرفته و به تایید نهایی رسید به بخش مرتبط با گالوانیزه ارسال میشود.

در بخش گالوانیزه گریتینگ های ساخته شده در وان های بزرگ آغشته به گالوانیزه قرار داده شده و به این وسیله تمامی قسمت های آن روکش شده و علاوه بر پیدا نمودن ظاهری زیباتر, دارای مقاومت بسیار بالاتری در مقابل رطوبت و شرایط بد جوی میشود.

پس از آن به بخش سنگ زنی ارسال میشود تا در صورتیکه برجستگی هایی در هنگام آویزان بودن و خشک شدن گالوانیزه بر روی سطح گریتینگ گالوانیزه به وجود آمده سنگ زده شود و محیط و سطح آن کاملا صاف و بدون برجستگی شود.

تصاویر گریتینگ گالوانیزه

در زیر برخی از تصاویر گریتینگ های  گالوانیزه را برای مشاهده بیشتر شما عزیزان قرار داده ایم.

شایان ذکر است شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تصاویر بیشتر در این خصوص در بخش مرتبط با تصاویر گریتینگ گالوانیزه انواع تصاویر مرتبط با گالوانیزه و وان های مخصوص به این امر را مشاهده نمایید.

تصویر گریتینگ گالوانیزه

تصویر نمونه از گریتینگ گالوانیزه آماده ارسال

تصویر گریتینگ گالوانیزه تولید شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و یا سفارش محصول مورد نظر خود میتوانید در بخش معرفی شرکت های تولید کننده و سازنده گریتینگ انواع شرکت های قادر به ساخت و تولید گریتینگ گالوانیزه را مشاهده نموده و با کارشناسان آنها در تماس بوده و در نهایت اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

شایان ذکر است تمامی شرکت ها و کارگاه های موجود در این سایت با رعایت استانداردهای موجود در این خصوص اقدام به ساخت و تولید انواع گریتینگ نموده و مهندسان کنترل کیفی در تمامی مراحل از ساخت تا نصب نظارت داشته تا محصول نهایی دارای بالاترین کیفیت در خدمت شما مصرف کنندگان عزیز قرار بگیرد.