گریتینگ پله

گریتینگ پله و آشنایی با قیمت و مزایا و نحوه تولید آن

گریتینگ پله همانطور که از نام آن به وضوح قابل درک است به عنوان پله ساخته و تولید میشود.

این نوع از گریتینگ را میتوان از تمامی متریال های مورد استفاده در ساخت گریتینگ تولید نمود و تفاوت در استفاده از متریال و مواد اولیه بستگی به مواردی مانند مقدار هزینه در نظر گرفته شده برای این امر, میزان تحمل بار و فشار بر روی گریتینگ , شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت, ارتفاع آن , نصب به صورت موقت یا دائم و موارد دیگری که توسط کارشناسان و متخصصان این امر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تا در نهایت بهترین نوع گریتینگ پله از نظر کارایی و قیمت را برای مکان مورد نظر شما عزیزان تهیه نمایند.

کاربرد و مکان های مورد استفاده پله فلزی

از این نواع گریتینگ میتوان در تمامی مکان هایی که قرار است در آن از پله استفاده شود میتوان استفاده نموده که با توجه به ساخت آن از مواد اولیه گوناگون از آهن و آلومینیوم گرفته تا فایبرگلاس تنوع این محصول بسیار زیاد میباشد.

شایان ذکر است دلیل تقسیم بندی آن نیز در انواع گریتینگ ها به عنوان یک محصول جداگانه همین کاربرد بسیار زیاد آن و همچنین مواد گوناگون در ساخت و تولید آن میباشد.

در زیر تصویر برخی از گریتینگ های پله ساخته شده را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم:

تصویر گریتینگ پله ساخته و نصب شده در مکان مورد نظر
تصویر گریتینگ پله از جنس آلومینیوم
تصویر گریتینگ پله در اشکال هندسی گوناگون
تصویر پله های ساخته شده و آماده نصب

شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تصاویر بیشتر در این خصوص به بخش گالری موجود در سایت رفته و یا با کلیک بر روی تصاویر گریتینگ پله انواع عکس های موجود در این زمینه را مشاهده نموده و از کاربردهای گوناگون آن اطلاعات بسیار خوبی را کسب نمایید.

نصب گریتینگ پله

میتوان به دو صورت موقت و دائم در مکان مورد نظر نصب نمود.

این نوع از گریتینگ ها ابتدا در شرکت و کارخانه مورد نظر ساخته و تولید میشوند و پس از کنترل کیفی آن توسط کارشناسان این امر آماده ارسال به مکان مورد نظر برای نصب میشوند.

در مکان مورد نظر با توجه به دائم و یا موقت بودن آن نصابان متخصص در این باره اقدام به نصب گریتینگ پله مینمایند.

شایان ذکر است که در نصب و بارگزاری این نوع از گریتینگ ها حتما از کارشناسان و متخصصان این امر کمک بگیرید تا از وقوع حوادثی جبران ناپذیر جلوگیری نمایید.

شما عزیزان میتوانید برای آگاهی از شرکت های تولید کننده این محصول بسیار پرطرفدار و پرکاربرد به بخش مربوط به معرفی کارخانه های تولید کننده گریتینگ مراجعه نموده و علاوه بر آشنایی با رزومه و تجربیات آنها در صورت نیاز اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

شایان ذکر است این مدل از گریتینگ ها را با نام پله فلزی نیز نام می برند.