گریتینگ مضرس

گریتینگ مضرس یا همان گریتینگ دندانه دار

گریتینگ مضرس در اصل نوعی گریتینگ با متریال خاص نبوده و دلیل این تقسیم بندی در ظاهر و نحوه تولید آن میباشد که به صورت دندانه دار و یا همان آجدار ساخته و تولید میشود.

گریتینگ مضرس را میتوان با انواع متریال ها و مواد اولیه در ساخت و تولید گریتینگ ها تولید نمود. در این خصوص میتوانید در بخش انواع گریتینگ اطلاعات بسیار مفیدی را در این خصوص به دست آورید.

میتوان در این موارد به انواع گریتینگ های مضرس فلزی, گالوانیزه, آلومینیوم, فایبرگلاس و غیره اشاره نمود.

کاربرد گریتینگ مضرس

گریتینگ مضرس را بیشتر در مکان هایی که امکان لغزندگی و لیز خوردن افراد و وسایل نقلیه به دلیل وجود عوامل مختلف مانند روغن و یا در مکان های سردسیر و دارای رطوبت به دلیل یخ زدن آب امکان لغزندگی و سر خوردن وجود دارد استفاده مینمایند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید به دلیل آجدار بودن و یا همان دندانه دار بودن سطح گریتینگ باعث مانع از لغزندگی و ایجاد خطرات و حوادث از جزئی تا حوادث غیر قابل جبران میشود.

عکس و تصویر تصویر گریتینگ مضرس یا دندانه دار

گریتینگ های مضرس با نام های گریتینگ دندانه دار و گریتینگ آجدار نیز شناخته میشود.

تصاویر گریتینگ مضرس

در زیر برخی از تصاویر گریتینگ های مضرس را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان قرار داده ایم.

شایان ذکر است شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تصاویر و عکس های بیشتر در این خصوص در بخش گالری تصویر موجود در سایت در بخش تصویر گریتینگ مضرس به مشاهده تصاویر بیشتر در این خصوص اقدام فرمایید.

تصویر نمونه ای گریتینگ مضرس

تصویر و عکس گریتینگ مضرس

تصویر و عکس گریتینگ مضرس گالوانیزه تسمه در میلگرد

شما عزیزان میتوانید برای سفارش این نوع گریتینگ و آگاهی از شرکت ها و کارگاه های سازنده آن در بخش مرتبط با اسامی شرکت های تولید کننده گریتینگ انواع اطلاعات در خصوص این شرکت ها را به دست آورده و با تماس با کارشناسان آنها از اطلاعات مورد نیاز خود مانند قیمت گریتینگ مضرس و استانداردهای لازم در این خصوص, استعلام قیمت, مواد و متریال مناسب در ساخت آنها با مکان مورد نظر شما, خصوصیات فنی آنها و هر گونه اطلاعات دیگری را که نیاز به آن دارید را دریافت نمایید.