گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم و آشنایی با کاربرد ها و نحوه تولید آن

در این برگه علاوه بر آشنا نمودن شما عزیزان با تمامی مسائل و موارد مرتبط با گریتینگ آلومینیوم از نحوه تولید و ساخت آن تا طریقه نصب و کاربردهای مختلف آن و همچنین قیمت گریتینگ آلومینیوم, شما عزیزان را با شرکت های سازنده گریتینگ آلومینیوم به صورت کامل و جامع آشنا نموده و بهترین شرکت های تولید کننده این نوع از گریتینگ که با رعایت استانداردهای روز جهانی اقدام به ساخت و تولید آن مینمایند را خدمت شما معرفی خواهیم نمود.

در زیر شما عزیزان میتوانید تصویر برخی از گریتینگ های آلومینیوم تولید شده را مشاهده نمایید:

 

عکس و تصویر گریتینگ آلومینیوم

در تصویر بالا نمونه ای از گریتینگ تولیده شده با متریال و مواد اولیه آلومینیوم را مشاهده مینمایید.

در زیر تصویر کلی از محصول تولید شده نهایی که به وسیله کارشناسان کنترل کیفی مورد تایید قرار گرفته و آماده نصب در مکان مورد نظر هستند را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم.

تصویری از یک دو مدل از گریتینگ آلومینیوم ساخته شده

گریتینگ آلومینیوم از نمای نزدیک

شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تصاویر بیشتر در بخش گالری موجود در سایت و در بخش تصویر گریتینگ آلومینیوم تصاویر و عکس های بیشتری را در این خصوص مشاهده نمایید.

کاربرد گریتینگ آلومینیوم

این نوع از گریتینگ به دلیل استفاده از متریال آلومینیوم و آگاهی شما عزیزان از قیمت آلومینیوم در تمامی مکان ها مقرون به صرفه نمی باشد و علت آن بالا بودن قیمت تمام شده آن نسبت به سایر گریتینگ ها میباشد.

شایان ذکر است آلومینیوم همانطور که میدانید در مقابل رطوبت بسیار مقاوم بوده و نسبت به سایر فلزات از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار می باشد. همچنین به دلیل خصوصیات ساختاری آن دارای جذب آلودگی بسیار کمتری نسب به آهن و سایر مواد اولیه به کار رفته در ساخت و تولید گریتینگ است از این رو کاربرد گریتینگ آلومینیوم را میتوان در مواردی که دارای رطوبت بسیار بالا بوده و یا در آن مکان وجود آب بلامانع است مورد استفاده قرار داد و همچنین در آزمایشگاه ها و مکان هایی که عدم وجود آلودگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است میتوان از این نوع گریتینگ استفاده نمود.

قیمت گریتینگ آلومینیوم

همانطور که در بالا به آن اشاره نمود قیمت مواد اولیه آلومینیوم نسبت به آهن و سایر متریال های به کار رفته در تولید گریتینگ ها رقم بالاتری بوده و با توجه به نوسانات موجود در بازار و تغییرات قیمت آلومینیوم و همچنین قادر نبودن سایت در به روز کردن لحظه ای قیمت ها, در این بخش از قرار دادن قیمت دقیق خودداری می نماییم.

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به برگه معرفی شرکت های تولید کننده گریتینگ علاوه بر آشنایی با شرکت های تولید کننده گریتینگ آلومینیوم با کارشناسان آنها تماس گرفته و علاوه بر استعلام قیمت تمامی سوالات خود در خصوص این محصول را با متخصصان این امر در میان گذارده و اطلاعات بسیار خوبی را در این خصوص کسب نمایید.