وزن گریتینگ

وزن گریتینگ

محاسبه وزن گریتینگ یکی دیگر از محاسباتی است که باید توسط کارشناسان این امر صورت پذیرد تا با داشتن مشخصات فنی و شکل ظاهری و موارد دیگر اقدام به محاسبه وزن آن نمایند.

شما عزیزان میتوانید در این خصوص با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با دادن اطلاعات اولیه نتیجه را از کارشناسان ما درخواست نمایید.

باید به این نکته توجه نمود که نمی توان وزن گریتینگ را به صورت لفظی و بدون محاسبه انجام داد. همانطور که میدانید گریتینگ یک محصول سفارشی بوده و با توجه به نیاز مشتری ساخته و تولید میشود. حال با در نظر گرفتن این نیاز که میتوان به مواردی مانند میزان تحمل بار و فشار، شرایط جوی، میزان مقاومت و موارد دیگر اشاره نمود نوع و ضخامت تسمه های باربر و تسمه های رابط تغییر کرده و فاصله یا همان مشبندی آنها نیز تغییر خواهد کرد.

تصویر وزن گریتینگ
وزن گریتینگ

حال با تغییر موارد گفته شده در بالا و نوع پوششی که قرار است برای گریتینگ در نظر گرفته شود و یا اصلا قرار نیست گریتینگ پوشش شود میزان وزن آن مشخص می شود.

همانطور که مشاهده کردید برای محاسبه وزن باید فاکتورهای زیادی مورد بررسی قرار گیرد که همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم تمامی این محاسبات باید توسط کارشناسان و متخصصان این امر صورت پذیرد.

شایان ذکر است در بخش تماس با ما موجود در سایت اطلاعات و راه های ارتباطی بین شما و متخصصان و کارشناسان شرکت قرار داده شده است.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تمامی گریتینگ های تولید شده توسط این شرکت علاوه بر تماس و مشاوره گرفتن از کارشناسان ما در بخش انواع گریتینگ موجود در سایت به مشاهده تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت پرداخته و با مقایسه محصولات و مشاهده مزایا و معایب هر کدام اقدام به سفارش بهترین محصول برای مکان مورد نظر خود نمایید.