درباره ما

آشنایی با شرکت گریتینگ ها:

همانطور که از نام گروه ما مشخص می باشد، در این وب سایت سعی داریم سازندگان گریتینگ در ایران را به جهت آشنایی بیشتر پیمانکاران و خریداران گریتینگ به آنها معرفی کرده تا بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشند.

این شرکت با عضویت در انجمن تولید کنندگان گریتینگ ایران، همکاری خود را با کلیه عزیزان فعال در حوزه گرتینگ سازی به جهت معرفی شرکت آنها در وب سایت خود اعلام می دارد و با افتخار حاضر است بهترین های این صنعت را برای هموطنان ایرانی شناسایی کند.

علاوه بر موارد ذکر شده تیم فنی مهندسی و گروه تولید شرکت ما توانسته است با احداث کارگاه گریتینگ سازی دست ساز و اتوماتیک، خود را در میان شرکت های تولیدکننده گریتینگ معرفی کند.

همچنین با در اختیار داشتن سبقه چندین سال در ساخت گریتینگ گالوانیزه، امکانی را برای فروش گریتینگ فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند به آسانی بهترین نوع گریتینگ مورد نظر خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انتخاب و خریداری کنند.

در صورت وجود سوال در مورد گریتینگ، ارسال استعلام قیمت گریتینگ و حساب کردن وزن گریتینگ گالوانیزه، می توانید با شماره سفارش 09391101810 تماس بگیرید.