بست گریتینگ

بست گریتینگ

بست گریتینگ یکی از روش های نصب گریتینگ میباشد که میتوان به صورت دائم و یا موقت از آن استفاده نمود. در این بخش قصد داریم تا شما عزیزان را با این روش نصب گریتینگ ها آشنا نماییم.

شایان ذکر است استفاده از این روش را میتوان هم به صورت دائم و هم به صورت موقت انجام داد که بستگی به شرایط و مکان مورد استفاده آنها دارد که باید به وسیله کارشناسان و متخصصان این امر صورت پذیرد تا از بروز هرگونه حادثه ای جلوگیری نماید.

در زیر تصویر روش نصب گریتینگ به وسیله بست را مشاهده می کنید.

عکس بست گریتینگ (1)

بست های گریتینگ به صورت پیچ و مهره ای مورد استفاده قرار میگیرند که در زیر تصویر اجزای مورد استفاده در اینگونه بست ها را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم. همانطور که مشاهده مینمایید اجزای بسیار ساده ای در ساخت آنها به کار رفته است.

عکس بست گریتینگ (2)
اجزای بست

امروزه از بست های گریتینگ در صنعت ساخت و تولید گریتینگ استقبال بسیار زیادی شده است که دلیل این استقبال زیاد را میتوان ارزان بودن قیمت آنها, زمان نصب بسیار کوتاه و آسان بودن نصب این روش نسبت به روشهای دیگر بارگذاری گریتینگ اشاره نمود.

در زیر تصویر نحوه قرار گرفتن گیره ها در داخل گریتینگ را خدمت شما عزیزان ارائه نموده ایم.

تصویر بست گریتینگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده مینمایید تمامی سطح گیره ها و پیچ و مهره ها به وسیله گالوانیزه روکش شده است که این امر در بالا بردن سطح مقاومت آنها در برابر شرایط بد جوی و همچنین رطوبت شده و استحکام و مقاومت آن ها را به صورت بسیار زیادی افزایش میدهد.

شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص بست های گریتینگ و نحوه اتصال و قیمت و نوع ساخت و تمامی موارد دیگر در این خصوص با کارشناسان ما در تماس بوده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.