انواع گریتینگ

انواع گریتینگ و معرفی آنها

در این بخش ما به بررسی انواع گریتینگ خواهیم پرداخت و انواع شرکت های تولید کننده گریتینگ های مختلف را در بخش مربوطه خدمت شما عزیزان معرفی نموده ایم. همانطور که میدانید امروزه گریتینگ ها در انواع و اشکال گوناگون چه از نظر ظاهر و متریال به کار رفته چه از نظر نوع ساخت و تولید دارای تقسیم بندی های مختلفی هستند که در زیر تصویر برخی از انواع گریتینگ را مشاهده مینمایید.

همانطور که در پایین مشاهده مینمایید انواع گریتینگ ها را خدمت شما عزیزان معرفی نموده ایم و توضیحات مختصری را نیز در این خصوص ارائه نموده ایم. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع گریتینگ به صفحه مربوط به گریتینگ مورد نظر خود رفته و اطلاعات کافی و جامعی را در این خصوص به دست آورید و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با بهترین شرکت ساخت گریتینگ در آن زمینه آشنا شده و اقدام به سفارش و تولید گریتینگ خود با بالاترین سطح کیفی و پایین ترین قیمت ممکن اقدام نمایید.

انواع گریتینگ و جایگاه گریتینگ در صنعت ایران

همانطور که میدانید امروزه با توجه به پیشرفت صنعت و انواع متریال در ساخت گریتینگ و همچنین قیمت تمام شده آن نسبت به سایر محصولات مشابه امروزه گریتینگ ها جایگاه بسیار مهمی در صنایع گوناگون پیدا نموده اند.

از این رو با راه اندازی این سایت علاوه بر آشنایی شما با انواع خصوصیات فنی گریتینگ شرکت های معتبر و فعال در این زمینه را نیز خدمت شما عزیزان معرفی مینماییم تا با آگاهی کامل اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

مشاهده انواع گریتینگ های گوناگون در ایران

گریتینگ فلزی

تصویر انواع گریتینگ نمونه گریتینگ فلزی
گریتینگ فلزی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین ها در انواع گریتینگ میباشد. که میتوان آن را در انواع مدل تسمه در تمسه , تسمه در میلگرد تولید نمود و با انواع روکش ها مانند گالوانیزه , رنگ و غیره آنرا روکش نمود تا باعث استقامت بیشتر آن در برابر رطوبت و شرایط بد محیطی شود. گریتینگ فلزی را میتوان در انواع ابعاد و اشکال گوناگون بنا به نیاز مشتری ساخته و تولید نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مرتبط با گریتینگ فلزی مراجعه نموده و اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این خصوص به دست آورید.

گریتینگ فلزی

گریتینگ آلومینیوم

تصویر انواع گریتینگ نمونه گریتینگ آلومینیوم
گریتینگ آلومینیوم یکی دیگر از انواع گوناگون گریتینگ ها میباشد که البته به دلیل قیمت تمام شده بالاتر آن نسبت به سایر گریتینگ ها تنها در مکان هایی که حتما باید از این نوع استفاده نمود استفاده میشود. البته قیمت تمام شده بالاتر آن دلیل بر بی استفاده بودن آن نبوده و با توجه به خصوصیاتی که متریال آلومینیوم از آن برخوردار است در بخش های مختلفی مانند سطح آزمایشگاه ها , بیمارستان ها و غیره استفاده میشود که دلیل این امر جذب بسیار کمتر آلودگی در این فلز میباشد یکی دیگر از مکان های مورد استفاده از آن در مناطق مرطوب میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش مربوط به گریتینگ آلومینیوم مراجعه نمایید.

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ گالوانیزه

عکس گریتینگ گالوانیزه یکی دیگر از انواع گریتینگ
گریتینگ گالوانیزه یک نوع از گریتینگ فلزی میباشد که به وسیله گالوانیزه روکش شده است و میتوان آنرا پرکاربردترین نوع گریتینگ دانست. گالوانیزه کردن گریتینگ علاوه بر زیباتر شدن ظاهر گریتینگ باعث افزایش بسیار بیشتر مقاومت گریتینگ در برابر رطوبت و شرایط بد محیطی میشود. از این رو گریتینگ ها را بعد از تولید در بخش مخصوص گالوانیزه در وان های بزرگ مختص به این کار روکش می نمایند. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به برگه گریتینگ گالوانیزه مراجعه نموده و علاوه بر آشنایی کلی با این محصول بسیار پرطرفدار در صورت نیاز اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ فایبرگلاس

عکس گریتینگ فایبرگلاس یک مدل دیگر از انواع گریتینگ
گریتینگ فایبرگلاس نوعی دیگر از انواع گریتینگ میباشد که متریال و مواد اولیه در ساخت و تولید آن الیاف کامپوزیت می باشد. همانطور که میدانید الیاف کامپوزیت در مقابل فشار, ضربه , اسید , بار, گرما و سرما بسیار مقاومت تر از سایر گریتینگ ها مانند گریتینگ فلزی و آلومینیومی بوده به همین دلیل در مکان هایی که عوامل ذکر شده در بالا از حد معمول و استاندارد خود بیشتر میباشند از این نوع از گریتینگ ها استفاده میشود. گریتینگ فایبرگلاس را میتوانید در بخش مرتبط با آن مشاهده نموده و اطلاعات کافی و جامعی را در این خصوص به دست آورده و نسبت به شرکت های تولید کننده گریتینگ فایبرگلاس اطلاعات لازم را کسب نمایید.

گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ الکتروفورج

انواع گریتینگ و گریتینگ الکتروفورج
گریتینگ الکتروفورج مدلی دیگر از گریتینگ فلزی میباشد که دلیل تقسیم بندی جداگانه آن نوع تولید در هنگام جوشکاری میباشد. در این نوع از گریتینگ تمسه های رابط و باربر در دستگاه الکتروفورج قرار گرفته و با ایجاد فشار مکانیکی و نیروی الکتریکی به صورت کامل در یکدیگر چفت شده و جوش میخورند و هیچگونه درز و یا شکافی در این نوع از جوشکاری باقی نمانده که این امر باعث افزایش استحکام گریتینگ ها میشود. شما عزیزان میتوانید برای آشنایی با دستگاه الکتروفورج و نحوه تولید گریتینگ الکتروفورج به بخش مرتبط با این محصول مراجعه نموده و اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این خصوص به دست آورید و در صورت نیاز اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید.

گریتینگ الکتروفورج

گریتینگ مضرس

عکس انواع گریتینگ, گریتینگ مضرس
گریتینگ مضرس یا همان گریتینگ دندانه دار یکی دیگر از انواع گریتینگ ها میباشد که نوع تقسیم بندی آن به عنوان یک دسته بر خلاف سایر گریتینگ ها به خاطر متریال و مواد سازنده آن نبوده و به دلیل شکل ظاهری آن میباشد که به صورت دندانه دار میباشد که به گریتینگ مضرس شهرت دارد. گریتینگ مضرس را میتوان از انواع متریال های مورد استفاده در این صنعت ساخت و تولید نمود. بیشترین کاربرد آن نیز در مکان هایی است که امکان لغزندگی وجود دارد که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد و وسایل نقلیه میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش مرتبط با گریتینگ مضرس مراجعه نمایید.

گریتینگ مضرس

پنل گریتینگ

انواع گریتینگ و گریتینگ پنل
پنل گریتینگ یکی دیگر از مدل های گریتینگ میباشد که میتوانید در بخش مرتبط با پنل گریتینگ علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص در صورت نیاز اقدام به سفارش این محصول نمایید. پنل گریتینگ در ابعاد بسیار بزرگ ساخته و تولید میشود که میتوان با گالوانیزه نموده آن علاوه بر بالابردن مقاومت بسیار بیشتر آن در برابر رطوبت و شرایط بد جوی ظاهری زیبا نیز به این محصول داد. شرکت های مختلفی اقدام به ساخت و تولید پنل گریتینگ در ابعاد و اندازه های گوناگون مینمایند که ما در بخش مرتبط با پنل گریتینگ اطلاعات این شرکت ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

پنل گریتینگ

گریتینگ پله

انواع گریتینگ و گریتینگ پله
گریتینگ پله با توجه به ساختار و نوع تولید آن به یک دسته جداگانه تقسیم بندی شده است و میتوان آنرا با متریال و مواد گوناگون مورد استفاده در صنعت ساخت و تولید گریتینگ تولید نمود. یکی دیگر از دلایل این تقسیم بندی جداگانه کاربرد بسیار زیاد گریتینگ پله میباشد. گریتینگ پله را می توان به سحولت در محل مورد نظر به صورت دایم و یا موقت نصب نمود و قیمت تمام شده آن نسبت به سایر محصولات مشابه پایین تر بوده و زمان نصب بسیار کمتری نیز نیاز دارد. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به برگه مرتبط با گریتینگ پله مراجعه نموده و اطلاعات کافی و جامعی را در این خصوص به دست آورید.

گریتینگ پله

گریتینگ کانال

انواع گریتینگ و گریتینگ کانال
در این بخش به بررسی گریتینگ کانال خواهیم پرداخت و اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص این نوع از گریتینگ ها خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم نمود. گریتینگ کانال همانطور که از نام آن مشخص است برای درپوش کانال ها مورد استفاده قرار میگیرد که شما عزیزان میتوانید با کلید بر روی این بخش اطلاعات بسیار جامع و مفیدی را در این خصوص کسب نمایید.

گریتینگ کانال

گریتینگ تسمه در تسمه

انواع گریتینگ و گریتینگ تسمه در تسمه
گریتینگ تسمه در تسمه یکی دیگر از انواع گریتینگ ها می باشد که با توجه به شرایط و نوع کاربری گریتینگ و میزان تحمل بار و فشار از این نوع گریتینگ ها استفاده میشود که در این بخش ما به صورت کامل به معرفی خصوصیات و مزایای گریتینگ تسمه در تسمه پرداخته ایم و اطلاعات مفیدی را برای آگاهی بیشتر شما عزیزان جمع آوری نموده ایم.

گریتینگ تسمه در تسمه

گریتینگ تسمه در میلگرد

انواع گریتینگ و گریتینگ تسمه در میلگرد
یکی دیگر از مدل های گریتینگ که کاربرد بسیار زیادی نیز دارد گریتینگ تسمه در میلگرد می باشد که با توجه به نوع کاربرد گریتینگ و فاکتورهای دیگر که توسط کارشناسان این امر صورت میپذیرد مدل و نوع ساخت گریتینگ مشخص میشود که شما عزیزان میتوانید در این بخش اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص گریتینگ تسمه در میلگرد به دست آورید.

گریتینگ تسمه در میلگرد