استاندارد گریتینگ

استاندارد گریتینگ

استاندارد گریتینگ یکی از موارد بسیار مهم می باشد که باید در تمامی مراحل ساخت و تولید گریتینگ از مرحله طراحی تا تولید و ساخت و همچنین نحوه نصب و بارگذاری گریتینگ باید استانداردهای موجود در این زمینه را به صوررت کامل رعایت نمود.

تصویر استاندارد گریتینگ
استاندارد گریتینگ

استاندارد گریتینگ توسط کارشناسان تخصصی در این زمینه در تمامی مراحل تولید گریتینگ مورد ارزیابی قرار گرفته تا در نهایت علاوه بر بالا بردن سطح کیفی و همچنین استفاده صد درصدی از کارایی گریتینگ در محل مورد نظر از بروز اتفاقات و حوادث که میتواند بسیار خطرناک و غیر قابل جبران باشد جلوگیری نمود.

این شرکت مفتخر است اعلام دارد با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص در زمینه ساخت و تولید گریتینگ و با بهره مندی از کارشناسان زبده در این امر اقدام به ساخت و تولید گریتینگ با رعایت تمامی استانداردهای گریتینگ موجود در این خصوص می باشد و نصب گریتینگ را به وسیله نیروهای مجرب و متخصص در این زمینه انجام میدهد.

معرفی انواع استاندارد گریتینگ

همانطور که میدانید تمامی قطعات تولیدی در صنعت دارای استانداردهای به خصوص خود بوده که با رعایت این استانداردها علاوه بر بالاتر رفتن سطح کیفی محصول نهایی میتوان از بسیاری از اتفاقات ناگواری که در یک محصول بی کیفیت و بدون استانداردها می باشد جلوگیری نمود. باید خاطر نشان نمود گریتینگ نیز در این خصوص دارای استانداردهای خاص خود میباشد که مطابق
ANSI MBG 531 & 532 بوده و برای روکش گریتینگ به وسیله گالوانیزه از استاندارد گالوانیزه
ASTM A123 استفاده مینمایند.

در استانداری که در بالا خدمت شما عزیزان معرفی شد مواردی مانند میزان جوشکاری, تلرانس تابیدگی و ابعادی و نیز تلرانس نصب گریتینگ توضیح داده شده است.

در خصوص گالوانیزه نیز میتوان به مواردی مانند: میزان ضخامت آن, شرایط کار, سطح فلز و نیز روش های مختلف تست پوشش اشاره نمود.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در خصوص استاندارد گریتینگ خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. در صورت داشتن هرگونه سوالی در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایید تا در صورت امکان در سریع ترین زمان ممکن اقدام به پاسخگویی به شما عزیزان نمایند.